Gossip Girl Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Emment Carter

2 posters

Emment Carter Empty Emment Carter

Mesaj  Emment Carter Paz Tem. 18, 2010 10:34 am

Yağmurlu bir gündü. Zaten ne zaman önemli bir şey yapacak olsalar , Haddonfield kasabasında yağmur yağmazdı ki... Tavandan yere kadar inen camın karşısında , dışarıyı izleyen kumral,uzun, dalgalı ,kahverengi saçlı uzun bir kız vardı.yüzündeki hüzünden yağmuru istemediği kesindi.''Bugün kasaba da ki kütüphaneye gidecektik!''
Kitaplar yığılmış bir masada 2 kişi oturmuş kitapları karıştırıyordu. Masanın yanında ki 2 kanepede ise 2 kişi oturmuş, önlerindeki sehpaya ayaklarını uzatmış ve kitaplar yığmış onlarda araştırma yapıyordu. Cam manzaralı kanepede bir oğlan sehpadan başka bir kitap alıp ayağını tekrar sehpaya dayadı. O,camdaki kıza benziyordu.Sarıya çok yakın kısa saçları yüzüne düşmüş ve o da sıkılmıştı.''Lucy yeter artık.Kasaba kütüphanesinde değilsek okul kütüphanesindeyiz...''
Masadaki esmer bir kız olan Jossie ,Lucy ve Tyler'a bakarak''Keşke sizin gibi didişebileceğin bir kardeşim olsaydı.''dedi.Lucy şimdi ikizinin yanına oturmuştu.Yakışıklı,sevimli,karizma,siyah saçlı,yeşil gözlü, uzun Kedric(namı değer bay kendini affettirebilen yada bay en iyi ben) sinirlenmişti(tabii bu çok normaldi. Bunu sık yapardı).''BU OUİJA DENEN ŞEYİ İCAT EDENİN KEMİKLERİ,BİZE BU ÖDEVİ VEREN HOCANIN YÜREĞİ SIZLASIN''. Herkes de bi'an ‘’nerde o günlere’’ benzer sesler yorumlar çıktı.
Kimberly sarışın, mavi gözlü güzel bir kızdı. Arkadaşları genellikle onu Reese Witherspoon'a benzetirlerdi. Bir anda kalemi masaya fırlatarak''YETER artık.okul bitiminden beri bu ürkütücü yerdeyiz.off akşam oluyo...''. Kimie saatine baktı ve çığlık atarak ''6 saattir buradamıyız yani''dedi.Herkes ona ''günaydın'' der gibi bakıyordu.Kızıl kız yani Mary (herkes onu kızıl kız diye çağırır ama o bundan nefret eder)''hadi artık dağılak mı?ne dersiniz dedi.Tyler ''kızım ne bulduk ki dağılıyoruz''dedi.
Kütüphanede birileri vardı ya da yeni gelmişlerdi. Kalan diğer kanepede uzanmış bulunan mavi gözlü, kahverengi saçlı, beyaz tenli Kevin ise uyuyordu ya da öyle görünüyordu.''Bana izleniyormuşuz gibi geliyor''dedi. Tyler gıcık bir gülüş takınarak:''Kevin sonunda uyandığına göre yardım etsen diyorum...''Kevin daha gıcık gülerek:''Hayır, bu gün yeterince çalıştık-sen nerden biliyorsun diyeceksin Tyler. Bende sen nerden biliyorsan oradan biliyorum. Buraya geldiğimizden beri düşünüyorum-tamam Kevin düşünebiliyor idye bayat espirilere gerek yok- yarın yağmur da yok. Yani…’’ cümleleri uzatarak ve hepsine bakarak söylüyordu. ‘’… yarın kütüphaneye gidebiliriz.’’ dedi. Lucy 16 yaşında değil, 5 yaşında gibi kalkarak ‘’ O zaman artık evlere gidebiliriz…’’ dedi. Tyler da sevinmişti ama ‘’Peki bulduklarımız ne olacak?’’ dedi. Bu Kimberly’nin göz devirmesine neden olmuştu.
Kedric bir iç çektikten sonra gülümsedi ve ‘’ Abi galiba bilmiyorsun söyleyelim.’’ Ellerini iki yana açtı, gülümseyerek ve kaşlarını kaldırarak ‘’ Çok özür dilerim abi ama biz hiçbir şey bulamadık.’’dedi. Bunun sonucunda Kimberly ve Lucy kıkırdamaya başladı. Tyler ayağa kalktı, hepsi eşyalarını alıp oradan ayrılırken önlerini 10 kişilik bir grup kesti. Bu yüzdendir, geçmek biraz zorlaştı. Mary kalabalık dindikten sonra geçmeyi istemişti. Yanından geçen kızın Mary’e omuz atması sonucu Mary kızı ‘’ BEN SENİ GEBERTİRİM!!!’’ diyerek kızın üstüne salmış oldu. O an kavga başladı. Lucy bir anda durdurmak için ‘’Yeter!’’ diye bağırdı. Onu kimse dinlemediği için Sinirlendi ve kendini sıktı. Bir anda bir rüzgar çıktı. Yerlerde küçük küçük hortumlar oluşmuştu. Herkes durdu ve Lucy’ye baktı. Kız arkasına bakmadan kaçtı.
Emment Carter

RP Puanı
Para Seviyesi Para Seviyesi:
Emment Carter Full_bar_bleue0/0Emment Carter Empty_bar_bleue  (0/0)
Rp Gücü Rp Gücü:
Emment Carter Full_bar_bleue0/0Emment Carter Full_bar_bleue  (0/0)
Rp Puanı Rp Puanı:
Emment Carter Full_bar_bleue80/100Emment Carter Full_bar_bleue  (80/100)

Emment Carter Empty Geri: Emment Carter

Mesaj  Serena Van Der Woodsen Paz Tem. 18, 2010 10:37 am

Yazı güzeldi ama bazı yerlerde koptum.
İmza kuralları iyiydi ama bazı yerlerde hatan vardı.
Renklendirme karışıktı.
+-----------------------
80
İyi Rp'ler Geçirmeni Dileriz.
Yönetim.
Serena Van Der Woodsen
Serena Van Der Woodsen
Yönetici|Costance Billard|4. Sınıf|Model|Oyuncu
Yönetici|Costance Billard|4. Sınıf|Model|Oyuncu

Kadın Yengeç Mesaj Sayısı : 209
Doğum tarihi : 07/07/91
İş/Hobiler : sürüsüyle

RP Puanı
Para Seviyesi Para Seviyesi:
Emment Carter Full_bar_bleue100/100Emment Carter Empty_bar_bleue  (100/100)
Rp Gücü Rp Gücü:
Emment Carter Full_bar_bleue100/100Emment Carter Full_bar_bleue  (100/100)
Rp Puanı Rp Puanı:
Emment Carter Full_bar_bleue100/100Emment Carter Full_bar_bleue  (100/100)

https://gossipgirl-rpg.forumdizini.com