Gossip Girl Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Parti Davetindeki Olay

+3
Serena Van Der Woodsen
Georgina Sparks
Nate
7 posters

Parti Davetindeki Olay Empty Parti Davetindeki Olay

Mesaj  Nate C.tesi Kas. 13, 2010 5:12 pm

Mesajlaşmamızdan sonra yanıma gelmiş olan Georgia'ya baktım. Sarhoş olduğum gerçeğine rağmen normal davranmayı başarıyordum. "İyi görünüyorsun" dedim çapkın gülümsememi kullanarak. Kumral dalgalı saçlarını açık bırakmıştı, ona toplamak yakışmazdı zaten. Renkli gözlerine uyumlu mavi-gri farı göz rengini belli ediyordu. Üzerine giydiği siyah mini elbise ise.. Daha önce görmediğime emindim. Ayakkabıları ona uyumlu bir şekilde siyah topukluydu. Arabaya doğru yürüdüm ve şöför kapıyı açtığında ilk onun binmesi için çekildim. O bindikten sonra ben de bindim. Şöföre kağıdı uzattım. "Kağıtta yazan yeri biliyorsun, oraya gideceğiz" ardından bana soran gözlerle bakan arkadaşıma döndüm. "Ne süpriz yapamaz mıyım? Bugün sarhoşum ve ne yaptığımı pek önemseme" dedim.
Nate
Nate
Moderatör|St.Jude's 4. Sınıf| Model

Erkek Mesaj Sayısı : 102
İş/Hobiler : Kızlar, kızlarve şu işe de bak yine kızlar

RP Puanı
Para Seviyesi Para Seviyesi:
Parti Davetindeki Olay Full_bar_bleue100/100Parti Davetindeki Olay Empty_bar_bleue  (100/100)
Rp Gücü Rp Gücü:
Parti Davetindeki Olay Full_bar_bleue100/100Parti Davetindeki Olay Full_bar_bleue  (100/100)
Rp Puanı Rp Puanı:
Parti Davetindeki Olay Full_bar_bleue100/100Parti Davetindeki Olay Full_bar_bleue  (100/100)

Parti Davetindeki Olay Empty Geri: Parti Davetindeki Olay

Mesaj  Georgina Sparks C.tesi Kas. 13, 2010 5:26 pm

Nate'le mesajlaştıktan sonra hazırlandım.Aşağıya indiğimde oradaydı.Sarhoş olduğu yüzünden belliydi.Arabaya bindiğimizde şöföre nereye gideceğimizi yazan bir kağıt verdi.Şaşırmıştım,gideceğimiz yeri saklıyordu.Ona şaşkın bakışlar atarken "Ne süpriz yapamaz mıyım? Bugün sarhoşum ve ne yaptığımı pek önemseme"dedi."Farkındayım,sen iyice içmişsin"dedim,Nate gülmeye başladı bende güldüm.Nereye gideceğimizi merak ediyordum.O da bunu biliyor ama söylemiyordu."Nate bari uzak olup olmadığını söyle"dedim.
Georgina Sparks
Georgina Sparks
Mod|Constance Billard 4. Sınıf|Model

Kadın Mesaj Sayısı : 99
İş/Hobiler : Hmm,say say bitmez :D
Lakap : G.

RP Puanı
Parti Davetindeki Olay Full_bar_bleue0/0Parti Davetindeki Olay Empty_bar_bleue  (0/0)
Rp Gücü Rp Gücü:
Parti Davetindeki Olay Full_bar_bleue0/0Parti Davetindeki Olay Full_bar_bleue  (0/0)
Rp Puanı Rp Puanı:

Mesaj  Serena Van Der Woodsen Paz Kas. 14, 2010 9:28 am

Uyarı:
Rp'lerde kim kime yapıldığını, saatini, olayı yazınız. Eğer toplu(tüm site)katılacak bir rp ise lütfen belirtiniz...
İyi Rp'ler....
Serena Van Der Woodsen
Serena Van Der Woodsen
Yönetici|Costance Billard|4. Sınıf|Model|Oyuncu
Yönetici|Costance Billard|4. Sınıf|Model|Oyuncu

Kadın Yengeç Mesaj Sayısı : 209
Doğum tarihi : 07/07/91
İş/Hobiler : sürüsüyle

RP Puanı
Parti Davetindeki Olay Full_bar_bleue100/100Parti Davetindeki Olay Empty_bar_bleue  (100/100)
Rp Gücü Rp Gücü:
Rp Puanı Rp Puanı:

https://gossipgirl-rpg.forumdizini.com

Mesaj  Nate Paz Kas. 14, 2010 11:57 am

Rp Out: Onu düşünüyordum zaten, gecenin kaçında aklımıza geldiği için doğaçlama yaptık, ama sitedeki herkes katılabilir, iyi olur hatta
Nate
Nate

RP Puanı
Rp Gücü Rp Gücü:
Rp Puanı Rp Puanı:

Mesaj  Kristen Eowyn Black C.tesi Kas. 20, 2010 5:56 pm

Telefonuma gelen mesajdan sonra hızlıca odaya doğru koştum.Hazırlanmam lazımdı.Hemen banyoya girdim.Duş almam gerekiyordu.Hız lı bir şekilde banyodan dolabıma doğru ilerledim.Askıdaki elbiselerden toz pembe mini bir elbiseyle topuklu siyah ayakkabılarımı çıkarttım.Makjamı yapmam gerekiyordu.Hemen sandalyeye oturdum.Fazla makyajdan her zaman kaçınırdım.Doğallıkan yanaydım.Saçlarımı kuruyunca zaten dalgalanıyordu bu yüzden bir şey yapmama gerek yoktu.Üstümü giyindikten sonra kendimi aynada süzdüm.Yüzümde kendini beğenmiş bir ifade vardı.Evin önünde duran arabama atlayıp doğru partinin olduğu yere gittim.İçeriye girdiğimde bana bakan gözleri hissedebiliyordum.Çok kalabalıktı.Bu çok eğleneceğim anlamına geliyordu.Tanıdık iki yüzü gördüm ve yanlarına doğru gittim.Nate ve Georgina.Blair nasıl olurda burada olmazdı?Yüzümdeki kocam gülümsemeyle Nate'e doğru yaklaştım. '' Mesajını görünce hemen geldim.Umarım rahatsız etmiyorumdur.'' dedim.Sanki Georgina bu duruma biraz bozulmuştu.Ama bu kimin umrundaydı.

Spoiler:
Kristen Eowyn Black
Kristen Eowyn Black

Kadın Mesaj Sayısı : 37
İş/Hobiler : Sürtüklük.
Lakap : Queen E.

RP Puanı
Parti Davetindeki Olay Full_bar_bleue0/0Parti Davetindeki Olay Empty_bar_bleue  (0/0)
Rp Gücü Rp Gücü:
Parti Davetindeki Olay Full_bar_bleue0/0Parti Davetindeki Olay Full_bar_bleue  (0/0)
Rp Puanı Rp Puanı:

Mesaj  Olivia Burke Ptsi Kas. 22, 2010 8:59 pm

Evet,telefonumu pek sık kontrol etmiyordum ve o gün de o sık günlerden biriydi. Geçen gece barda eğlendikten sonra adını bilmediğim bir erkeğin evinde uyandım ve hemen telefonuma baktım. Parti olduğu mesajını alınca hemen kendi evime gittim ve üzerime mini sayılabilecek kısa bir mavi elbise giydikten sonra biraz da süslendim ve partinin yolunu tuttum. İçeri girdiğimde Kristen,Georgina ve Nate oradaydı. Beni gördükleri zaman yüzlerinin nasıl bir hal aldığına pek bakmamıştım ve onların yanına gittim. "Çağırmışsınız geldik. Bir dakika ben biraz bira içip, geliyorum." Ve ardından bara doğru ilerledim.
Olivia Burke
Olivia Burke

Kadın Balık Mesaj Sayısı : 45
Doğum tarihi : 27/02/97
Lakap : Olive

http://www.platis.forummum.com

Mesaj  Nate Salı Kas. 23, 2010 7:23 pm

Çoğu kişi mesajımı almıştı. Yanımda duran Georgina'ya kendimi beğenmiş gülümsemelerimden birini gönderdim. "Hey bak. Parti dediğin böyle olur" dedikten sonra yanımızda duran Kristen'e çapkın gülüşümü gönderdim. O da bana aynı şekilde gülümseyince bu akşam içmenin iyi olacağı fikrine vardım. Zaten sarhoştum. Georgina'ya gelenleri beklemesini söyledim ve bara doğru yürümeye başladım. Peşimden gelen Kristen'ın ayak seslerini duyabiliyordum. Barın önündeki sandalyelerden birin oturdum. "Bana kırmızı şarap ver" dedim, sessiz bir şekilde. Kristen gelip karşıma oturdu. Bir süre konuşmadık. Şarabın dudaklarıma değişini ve biraz ekşi olsa da sarhoş edici derecede hoş tadını düşündüm. Kristen bir süre beni izledi. En sonunda konuştu. Ona dönerek dediklerini dinlemeye başladım. Cümlesi bittiğinde gülümsüyordum.
Nate
Nate

RP Puanı
Rp Gücü Rp Gücü:
Rp Puanı Rp Puanı:

Mesaj  Georgina Sparks Çarş. Kas. 24, 2010 2:08 pm

Nate ne yapmaya çalışıyordu?Tamam Serena'nın gelmesi güzel olmuştu ama Kristen!Birde beni yalnız başıma bırakıp gitti.O an Blair'in burda olmasını isterdim.Sinirlenmiştim,içeri girdim.Nate ve Kristen bayağı yakınlaşmışlardı,elimi Nate'in omzuna koydum"Nate biraz gelir misin?"dedim.Nate'in suratı asıldı ama yinede benimle geldi."Nate!Ne yapıyorsun sen?Hem Blair'la çıkıp hemde onun yandaşlarıyla birlikte olamazsın!Ayrıca beni buraya sen çağırdın.Böyle yapacağını bilseydim gecenin bir yarısı buraya gelmezdim"dedim ama Nate bana "Gelmeseydin o zaman"der gibi bakıyordu."Nate biliyor musun?Şu an bir dost kaybettin.Bir daha asla karşıma çıkma yoksa olanları Blair'a anlatırım!"dedim ve bardan çıktım.
Georgina Sparks
Georgina Sparks

Kadın Mesaj Sayısı : 99
İş/Hobiler : Hmm,say say bitmez :D
Lakap : G.

RP Puanı
Rp Gücü Rp Gücü:
Rp Puanı Rp Puanı:

Mesaj  Nate Çarş. Kas. 24, 2010 2:40 pm

"Lanet olsun!" diye bağırdım ve beni orada beklemesini işaret ederek Kristin'ı bıraktım ve Georgina'nın peşinden gittim. Ona kısa zamanda yetişeceğimi biliyordum. "Hey! George!" diye sinir olduğu lakabı ile ona bağırsam da aldırmadı. Duymamazlıktan geliyordu. Ben de ona yetişip kolundan tuttum. "Sakın. Bana. Cici ev kızı rolü yapma Georgina Sparks. Sen benden bile beter olan sen, birden değiştin mi yani? Yapma. Serena bile senden daha iyi." bu diyeceklerim karşısında bir şey dememişti. Diyemezdi de zaten. Resmen kendi kişiliğini kaybediyordu. O kimlerle takılıyordu böyle?! Onu biraz çekiştirerek partiye geri götürdüm. "Eğlen. Lütfen." sonra bize bakan Kristen'ın yanına döndüm. "Sen en son bir şeyler diyordun bana"
Nate
Nate

RP Puanı
Rp Gücü Rp Gücü:
Rp Puanı Rp Puanı:

Mesaj  Kristen Eowyn Black Perş. Kas. 25, 2010 4:11 pm

Nate Georgina’ya birşeyler söyledikten sonra bana dönereke gülümsedi ve bara yöneldi.Tabi bende peşindeydi.Ama bunu Georgina’yı sinirlendirmek için yapıyordum ve başarmıştımda.Çünkü Serana’nın tarafında olmasına rağmen bana düşman gibi davranıyordu.Serena ile benim dost olduğumu bilmiyor muydu?Nate şarabı dudaklarına götürürken onu izliyordum.Birşeyler içmem gerekitiğini anlayınca ‘’ Bira lütfen ‘’ dedim.Önümde duran biradan birkaç yudum aldım.Bu sırada Georgina yanımıza gelmişti ve Nate ile konuşmak istemişti.Bana bekle işareti yaptı Georgina’yla birlikte dışarı çıktılar.Sanırım Nate’i Blair’a şikayet etmekle tehtit edicekti.Ama ben Blair’ın dostuydum.Çok geçmeden geldi. "Sen en son bir şeyler diyordun bana" dedi.Bende elimde duran bardaktan birkaç yudum aldım ve yerine masaya bıraktım.’’ Ee neler yapıyorsun anlat bakalım’’.Nate anlatıyordu ama ben çoktan dağılmıştım.Kim bilir bu kaçıncı bardağımdı.Sarhoştum.En sonunda dayanamadım ve ‘’Nate çok içtim.Artık eve gitsem iyi olacak’’ dedim ve arka kapıya yöneldim.Çünkü önümü görecek halim yoktu.Düşüp Gossip Girl’e çıkmak istemiyordum.Beni kolumdan yakalayan bir el duvara itti ve dudaklarıma yapıştı.Bu Nate’di.Bende karşılık verdim.Birlikte barın arka tarafında bululna özel odalardan birine girdik.İçeri girdiğimizde hala öpüşüyorduk.
Kristen Eowyn Black
Kristen Eowyn Black

RP Puanı
Rp Gücü Rp Gücü:
Rp Puanı Rp Puanı:

Mesaj  Nate C.tesi Kas. 27, 2010 12:12 am

Kristen, arka kapıya yöneldiğinde bir süre duraksadım. İçtiğim şaraplar hala etkisini kaybetmemişti ve düzgün düşünemiyordum. Ama bir şeyden emindim. Bu akşam, Kristen'ı istiyordum. Yerimden kalktım ve bana ters bakışlar atan Georgina'ya aldırmadan peşinden gittim. Biraz sendeleyerek yürümesi onun da sarhoş olduğunu gösteriyordu. Güzel bir gece olacağı şimdiden belliydi. Onu kolundan tuttum ve duvara doğru itip öpmeye başladım. Bir an karşılık gelmedi ama sonra o da bana karşılık vermeye başladı. Öpüşmeye devam ederken, ikimiz de barın arkasındaki özel odalardan birine yöneldik. İçeri girdiğimizde kısa bir anlığına dudaklarımı ondan ayırdım ve kapıyı kilitledim. Sonra ona döndüm ve kurnaz gülümsememi kullanırken biraz daha yaklaştım.

Koltuğa oturduktan sonra onu kendime doğru çektim. Bugün özgür günümüzdü. Sarhoştuk ve ne yaparsak yapalım, ertesi gün umrumuzda bile olmayacaktı. Bunu düşünerek kendime yakalştırdım onu ve gömleğimin düğmelerini açarken öpmeye devam ettim.. Georgina'yı tümüyle aklımdan çıkarmıştım. O kendine eğlenecek bir şeyler bulmuştur bile.

Uyarı:Ben Serena van der Woodsen ve sitede ahlaksızca davranışlar olduğu için bu uyarıyı aldınız. Bu herkese ibret olsun!
Nate
Nate

RP Puanı
Rp Gücü Rp Gücü:
Rp Puanı Rp Puanı:

Mesaj  Kristen Eowyn Black C.tesi Kas. 27, 2010 11:17 am

Kapıyı kiltlemek için dudaklarımız ayrıldı.Sonra koltuğa oturdu.Bende kucağına.Dudaklarımız tekrar birleşmişti.Bir uyum içersindeydik.O gömleğini düğmenlerini açarken bende pantolonunu çıkarttım ve onu yatağa çektim.Onun elleri ise elbisemin fermuarına gitmişti.Artık elbiseden kurtulmuştum.Seks arzusu bütün bedenimi ele geçirmişti.Elerimi Nate'in boxerının içine soktum ve sertleşen erkekliğini sıksıktım.Zevktem inliyordu.Nate'in elleri bütün vücudumda geziyordu.Üstüme çıktı ve sütyenmi çıkardı.Ah bu çocuk beni delirtiyordu

Yavaş yavaş hızlanıyordu. Biraz sonra ayağa kalktım ve "Dur, izlenmediğimize eminsin değil mi?" dedim.

Nate şaşırmıştı" Eminim.

Kristen Eowyn Black
Kristen Eowyn Black

RP Puanı
Rp Gücü Rp Gücü:
Rp Puanı Rp Puanı:

Mesaj  Gossip Girl Cuma Ara. 10, 2010 3:33 pm

Ah ah ah yazık sana Nate. Umarım Constance'ın yeni programını beğenirsin. Böylece herkes Fotoğraf konusunda uzmanlaşır.Arthur Schopenhauer ne demiş:Aşık olan herkes sonunda zevke ulaştıktan sonra olağandışı bir düş kırıklığı yaşayacaktır; ve bu kadar büyük bir özlemle arzuladığı şeyin diğer cinsel tatminlerden daha fazla bir şeye neden olmadığını görüp şaşkına dönecek, böylece kendisini bu ilişkiden fazla yararlanmış olarak görmeyecektir.

Ama malesef Nate bunları biraz geç fark edecek gibi... Çok çok öptüm;Dedikoducu Kız.

Parti Davetindeki Olay 2cfsbi9
Gossip Girl
Gossip Girl
Dedikoducu Kız(Gossip Girl)
Dedikoducu Kız(Gossip Girl)

Kadın Mesaj Sayısı : 14

RP Puanı
Rp Gücü Rp Gücü:
Rp Puanı Rp Puanı:

Mesaj  Blair Waldorf Perş. Ara. 16, 2010 9:00 pm

Cep telefonumdaki mesaja göre bensiz parti yapıyorlardı. Ve aynı zamanda eğleniyorlardı da. Limuzin ile birlikte partinin olduğu yere ulaşmıştım. Gece mavisi kısa straplez elbisem ile çok güzel duruyordum. Girdiğimde Georgina'yı suratı asık bir şekilde buldum. Normalde onu takmazdım ama belki ağızdan laf alabilirim diye onunla konuştum.

'Nate'i gördün mü?' dedim ona.

Cevap vermeyip sadece parmağıyla kapalı bir kapıyı işaret etti. Kapının yanına yaklaştım. İçeriden Nate'in sesleri geliyordu. Ve olamaz yoksa o Kristen'in sesi miydi? Adımlarımı hızladırarak kapının önüne geldim. Kapı kitliydi. Ama kapı kaliteli olmadığından biraz zorladığımda açıldı. Gördüğüm görüntü beni yıkmıştı. Ne yapacağımı bilemedim. O sırada Kristen beni gördü. 'Sürtük' diye tısladım ve partiden çıkıp kendimi yeni uyanmaya başlamış gece hayatına attım.
Blair Waldorf
Blair Waldorf
Moderatör|Constance Billard 4. Sınıf| Model ve Oyuncu
Moderatör|Constance Billard 4. Sınıf| Model ve Oyuncu

Kadın Koç Mesaj Sayısı : 23
Doğum tarihi : 17/04/93
İş/Hobiler : Rp'ye Hayranım
Lakap : B.

RP Puanı
Rp Gücü Rp Gücü:
Rp Puanı Rp Puanı:

http://www.sanalhogwarts-rpg.forummum.com