Gossip Girl Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.GossipGirl.com

www.GossipGirl.com Empty www.GossipGirl.com

Mesaj  Gossip Girl Cuma Ara. 10, 2010 3:48 pm

Gossip Girl here. Your one and only source into the scandalous lives of Manhattan's elite.

Eminim ki hepiniz Gossip Girl'ün aslında kim olduğunu merak ediyorsunuzdur. Herhangi biri olabilirim; biyoloji sınıfınızdaki kız, tartışma grubundaki şu tatlı çocuk, Constance Billard hademesi... Hepiniz kesinlikle bilmek için ölüyorsunuz. Tüm bu Yukarı Doğu Yakası'nın ilginç sırlarını taşıyan gizemli kişi kim olabilir? Evet, ne yazık ki kim olduğumu bulamayacaksınız. Ve benim için ne şans ki, YDY(Yukarı Doğu Yakası) dünyasında dönen her şey hakkında bilgiyi edinebiliyorum. Gossip Girl sizin sadakatiniz sayesinde tüm yeni haberlere sahip. Ben, bizim küçük, biraz ünlü, dünyanın en muhteşem adasının tüm dedikodu, söylenti ve skandallarının bekçisiyim. Sıkıcı haberler için CNN.com'a bakabilirsiniz, ama eğer New York'un genç ve zenginleri dünyamda neler oluyor bilmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Gossip Girl'e hoşgeldiniz.

Ah... Sevgili B'mizi yabancı bir erkekle oynaşırken Central Park'ta mı gördünüz yoksa? Ya da durun! Yoksa... C'nin gittiği ağda salonunun resmi sizin telefonunuzda öylece durup duruyor mu?
Edindiğiniz bütün dedikoduları pm yoluyla benimle paylaşabilir, bu eğlenceye siz de ortak olabilirsiniz. Yalnız... Asılsız dedikodular Dedikoducu Kız'ın yani bizzat benim itibarımı yerle bir edebilir. Bu yüzden dikkatli olun ve gözlerinizi dört, beş hatta on beş açın!

( Dedikodulara rplerden ulaşabilirsiniz. Dedikodu edinmek için rpye yazmış olmanız gerekir. Diğer karakterlerin sizi farketmelerine ya da gönderdiğiniz dedikoduların %100 doğru olmasına gerek yoktur. )

And who am I? That's one secret I'll never tell. You know you love me.
xoxo, GossipGirl. *

Gossip Girl
Dedikoducu Kız(Gossip Girl)

Gossip Girl
Gossip Girl

Kadın Mesaj Sayısı : 14

RP Puanı
Para Seviyesi Para Seviyesi:
www.GossipGirl.com Full_bar_bleue0/0www.GossipGirl.com Empty_bar_bleue  (0/0)
Rp Gücü Rp Gücü:
www.GossipGirl.com Full_bar_bleue0/0www.GossipGirl.com Full_bar_bleue  (0/0)
Rp Puanı Rp Puanı:
www.GossipGirl.com Full_bar_bleue100/100www.GossipGirl.com Full_bar_bleue  (100/100)